menu_head_1_off.gif menu_head_16_off.gif menu_head_17_off.gif menu_head_18_off.gif menu_head_19_off.gif menu_head_20_off.gif menu_head_22_off.gif menu_head_23_off.gif
kop_20.jpg

Zomerstop - woensdag door
08 juli 2015
Vanaf woensdag 8 juli zijn er geen trainingen meer op de vrijdag.

Er wordt wel elke woens... Lees verder

Wedstrijdschema - 6 juni - U10-U13-U16
04 juni 2015

U16:

07.45 aanwezig, 8.00 start warming up bij Survivors in trainings gear (sport s... Lees verder

Survivors mee met Friday Night Skate - 5 juni - geen training
04 juni 2015
Vrijdag 5 juni is de 500ste Friday night skate. Omdat er grote interesse naar is vanuit de u19 en en... Lees verder

Competitie zomer 2015
10 mei 2015
Wedstrijdschema - Zomer 2015

1e Divisie

17-mei - Culemborg
31-mei - Amste... Lees verder

Bartek Meister in Duitsland met goal in finale
04 april 2015
Bartek Meister in Duitsland met goal in finale


Onze eigen oud-speler Lees verder


Archief

leeg.gif Zomercompetitie 2014 - UPDATE
20 mei 2014
Nieuw Schema voor 1e divisie, 29 juni thuis voor U13/U16 (ipv 22 juni) en voorlopige planning van Play-Offs.

U13

1 Juni 2014 - Tilburg

10:00 Disaster 1 vs Survivors
11:00 Capitals vs Survivors
12:00 Disaster 1 vs Capitals

15 Juni 2014 - Utrecht

10:00 Disaster 2 vs Survivors
11:00 Survivors vs Capitals
12:00 Disaster 2 vs Capitals

29 Juni 2014 - Amsterdam

10:00 Survivors vs Disaster 1
11:00 Disaster 1 vs Disaster 2
12:00 Survivors vs Disaster 2

14 september - Play-Offs - Utrecht

U16

15 Juni 2014 - Utrecht

13:00 Survivors vs Disaster 2
14:30 Survivors vs Capitals
16:00 Disaster 2 vs Capitals

29 Juni 2014 - Amsterdam

13:00 Survivors vs Sweet Lake Bulldogs
14:30 Sweet Lake Bulldogs vs Disaster 1
16:00 Survivors vs Disaster 1

6 Juli 2014 - Culemborg

10:00 Disaster 1 vs Disaster 2
11:30 Sweet Lake Bulldogs vs Capitals
13:00 Survivors vs Roadrunners

14 september - Play-Offs - Utrecht

Senioren

22 juni 2014 - Culemborg

11:30 Survivors vs Disaster
13:00 Survivors vs Roadrunners

31 Augustus 2014 - Amsterdam

10:00 Survivors vs Sweet Lake Bulldogs
11:30 Sweet Lake Bulldogs vs Daredevils
13:00 Survivors vs Daredevils

14 september - Play-Offs - Utrecht



?