menu_head_1_off.gif menu_head_16_off.gif menu_head_17_off.gif menu_head_18_off.gif menu_head_19_off.gif menu_head_20_off.gif menu_head_22_off.gif menu_head_23_off.gif
kop_20.jpg

Zomerstop - woensdag door
08 juli 2015
Vanaf woensdag 8 juli zijn er geen trainingen meer op de vrijdag.

Er wordt wel elke woens... Lees verder

Wedstrijdschema - 6 juni - U10-U13-U16
04 juni 2015

U16:

07.45 aanwezig, 8.00 start warming up bij Survivors in trainings gear (sport s... Lees verder

Survivors mee met Friday Night Skate - 5 juni - geen training
04 juni 2015
Vrijdag 5 juni is de 500ste Friday night skate. Omdat er grote interesse naar is vanuit de u19 en en... Lees verder

Competitie zomer 2015
10 mei 2015
Wedstrijdschema - Zomer 2015

1e Divisie

17-mei - Culemborg
31-mei - Amste... Lees verder

Bartek Meister in Duitsland met goal in finale
04 april 2015
Bartek Meister in Duitsland met goal in finale


Onze eigen oud-speler Lees verder


Archief

leeg.gif Update - Schema Zomercompetitie 2010
20 augustus 2010
Schema zomercompetitie. Zie voor actuele berichten: ISHN.nl


U13

11 April 2010 - Amsterdam
10:00 Daredevils vs Survivors
11:00 Daredevils vs Condors
12:00 Condors vs Survivors

2 Mei 2010 - 's-Hertogenbosch
10:00 Daredevils vs Survivors
11:00 Daredevils vs Condors
12:00 Condors vs Survivors

30 mei 2010 ? Tilburg ? Condors Cup

20 Juni 2010 - Tilburg
10:00 Daredevils vs Condors
11:00 Daredevils vs Survivors
12:00 Condors vs Survivors

29 Augustus 2010 - Utrecht
10:00 Survivors vs the Sweetlake Bulldogs
11:00 Disaster vs Survivors
12:00 Disaster vs the Sweetlake Bulldogs

5 September 2010 ? Amsterdam
10:00 Survivors vs Disaster
11:00 the Sweetlake Bulldogs vs Disaster
12:00 Survivors vs the Sweetlake Bulldogs

12 September 2010 - Zoetermeer
13:00 the Sweetlake Bulldogs vs Condors
14:00 the Sweetlake Bulldogs vs Survivors
15:00 Disaster vs Condors
16:00 Disaster vs Survivors



U16

18 April 2010 ? Tilburg
12:00 Condors A vs Disaster A
13:00 Condors A vs Survivors
14:00 Disaster A vs Survivors

25 April 2010 - Rotterdam
13:00 Condors A vs the Sweetlake/Snails
14:00 Condors A vs Survivors
15:00 Survivors vs the Sweetlake/Snails

9 Mei 2010 - Amsterdam
10:00 Survivors vs Condors A
11:00 the Sweetlake/Snails vs Condors A
12:00 the Sweetlake/Snails vs Survivors

6 juni 2010 ? Tilburg ? Condors Cup

5 september 2010 - Amsterdam
13:30 Disaster A vs Survivors
14:30 Disaster A vs the Sweetlake/Snails
15:30 Survivors vs the Sweetlake/Snails

12 September 2010 - Amsterdam
10:00 Survivors vs Condors A
11:00 Disaster A vs Condors A
12:00 Survivors vs Disaster A

26 September 2010 - Rotterdam
10:00 the Sweetlake/Snails vs Survivors
11:00 the Sweetlake/Snails vs Disaster A
12:00 Survivors vs Disaster A


Eerste Divisie

2 Mei 2010 ? Amsterdam
10:00 Roadrunners vs Survivors
11:30 Survivors vs HIJS Inline
13:00 HIJS Inline vs Roadrunners

16 Mei 2010 - Tilburg
10:00 Condors vs Survivors
11:30 Survivors vs Disaster
13:00 Disaster vs Condors

12/13 juni 2010 ? Tilburg ? Condors Cup

27 Juni 2010 - 's-Hertogenbosch
10:00 Daredevils vs Snails 1
11:30 Snails 1 vs Survivors
13:00 Survivors vs Daredevils

5 September 2010 - Zoetermeer
12:00 Survivors vs Bumpers
13:30 Bumpers vs the Sweetlake Bulldogs
15:00 the Sweetlake Bulldogs vs Survivors

?