menu_head_1_off.gif menu_head_16_off.gif menu_head_17_off.gif menu_head_18_off.gif menu_head_19_off.gif menu_head_20_off.gif menu_head_22_off.gif menu_head_23_off.gif
kop_20.jpg

Zomerstop - woensdag door
08 juli 2015
Vanaf woensdag 8 juli zijn er geen trainingen meer op de vrijdag.

Er wordt wel elke woens... Lees verder

Wedstrijdschema - 6 juni - U10-U13-U16
04 juni 2015

U16:

07.45 aanwezig, 8.00 start warming up bij Survivors in trainings gear (sport s... Lees verder

Survivors mee met Friday Night Skate - 5 juni - geen training
04 juni 2015
Vrijdag 5 juni is de 500ste Friday night skate. Omdat er grote interesse naar is vanuit de u19 en en... Lees verder

Competitie zomer 2015
10 mei 2015
Wedstrijdschema - Zomer 2015

1e Divisie

17-mei - Culemborg
31-mei - Amste... Lees verder

Bartek Meister in Duitsland met goal in finale
04 april 2015
Bartek Meister in Duitsland met goal in finale


Onze eigen oud-speler Lees verder


Archief

leeg.gif Competitie schema - Zomer 2009
13 mei 2009
Competitieschema - Zomer 2009

Hieronder het schema voor de komende zomer voor alle teams. Zie voor de uitslagen ishn.nl.

Survivors - Senioren

17 mei, Beker Utrecht

24 Mei 2009 - Amsterdam
12:00 Snails 1 vs Disaster
13:30 Snails 1 vs Survivors
15:00 Disaster vs Survivors

7 juni 2009 - Amsterdam
13:00 RVZ vs Disaster
14:30 Disaster vs Survivors
16:00 RVZ vs Survivors

20 September 2009 - Utrecht
12:00 Disaster vs Black Devils
13:00 Survivors vs Snails 1
14:30 Survivors vs Black Devils
15:30 Disaster vs Snails 1

27 September 2009 - Zoetermeer
13:00 Disaster vs RVZ
14:00 Black Devils vs Survivors
15:30 Survivors vs RVZ
16:30 Black Devils vs Disaster


Survivors - U19

24 Mei 2009 - Zoetermeer
13:00 Condors vs Survivors
14:15 RVZ vs Condors
15:45 RVZ vs Survivors

7 Juni 2009 - 's-Hertogenbosch
13:00 Survivors vs Daredevils
14:30 Survivors vs Disaster
16:00 Daredevils vs Disaster

14 Juni 2009 - Tilburg
12:30 Condors vs RVZ
14:00 Survivors vs RVZ
15:30 Survivors vs Condors

20 September 2009 - Amsterdam
13:00 Daredevils vs Survivors
14:00 Disaster vs Condors
15:30 Daredevils vs Condors
16:30 Disaster vs Survivors

Survivors - U16

7 Juni 2009 - Amsterdam
09:00 Roadrunners vs Survivors
10:00 Roadrunners vs RVZ
11:00 Daredevils Red vs Survivors
12:00 Thunder vs RVZ

14 Juni 2009 - Culemborg
09:00 Daredevils Yellow vs Roadrunners
10:00 Daredevils Yellow vs Survivors
11:00 Roadrunners vs Condors
12:00 Survivors vs Condors

6 September 2009 - Boxtel
09:30 Survivors vs RVZ
10:15 Condors vs Thunder
11:00 Survivors vs Thunder
11:45 RVZ vs Condors

27 September 2009 - Zoetermeer
09:00 Snails vs RVZ
09:45 Disaster vs Survivors
10:30 Snails vs Survivors
11:15 Disaster vs RVZ


Survivors - U13

24 Mei 2009 - Zoetermeer
10:00 RVZ vs Condors
11:00 Condors vs Survivors
12:00 RVZ vs Survivors

7 Juni 2009 - 's-Hertogenbosch
10:00 Survivors vs Daredevils
11:00 Survivors vs Disaster
12:00 Daredevils vs Disaster

14 Juni 2009 - Tilburg
09:30 Condors vs RVZ
10:30 Survivors vs RVZ
11:30 Survivors vs Condors

20 September 2009 - Amsterdam
09:30 Daredevils vs Survivors
10:15 Disaster vs Condors
11:15 Daredevils vs Condors
12:00 Disaster vs Survivors


?