menu_head_1_off.gif menu_head_16_off.gif menu_head_17_off.gif menu_head_18_off.gif menu_head_19_off.gif menu_head_20_off.gif menu_head_22_off.gif menu_head_23_off.gif
kop_20.jpg

Zomerstop - woensdag door
08 juli 2015
Vanaf woensdag 8 juli zijn er geen trainingen meer op de vrijdag.

Er wordt wel elke woens... Lees verder

Wedstrijdschema - 6 juni - U10-U13-U16
04 juni 2015

U16:

07.45 aanwezig, 8.00 start warming up bij Survivors in trainings gear (sport s... Lees verder

Survivors mee met Friday Night Skate - 5 juni - geen training
04 juni 2015
Vrijdag 5 juni is de 500ste Friday night skate. Omdat er grote interesse naar is vanuit de u19 en en... Lees verder

Competitie zomer 2015
10 mei 2015
Wedstrijdschema - Zomer 2015

1e Divisie

17-mei - Culemborg
31-mei - Amste... Lees verder

Bartek Meister in Duitsland met goal in finale
04 april 2015
Bartek Meister in Duitsland met goal in finale


Onze eigen oud-speler Lees verder


Archief

leeg.gif Zomercompetitie - wedstrijden
05 juni 2007
Alle wedstrijden voor onze teams zijn bekend gemaakt.

De leeftijdsgrenzen zijn met ingang van deze zomercompetitie natuurlijk weer een jaar verschoven: jeugd1: geboren in 1989-tm-1991, jeugd2: 1992-tm-1994; en jeugd3: 1995-tm-1997.

zie verder ook de bondssite: www.ishn.nl


Senioren - Eerste divisie

20 Mei 2007 - Amsterdam

12:45 Condors 2 vs Survivors
14:00 Condors 2 vs Vikings
15:15 Survivors vs Vikings

24 Juni 2007 - Amsterdam

12:15 Snails vs Survivors
13:30 Snails vs Vikings
14:45 Survivors vs Vikings

1 Juli 2007 - Utrecht

10:30 Condors 3 vs Survivors
11:45 Disaster vs Survivors
13:00 Condors 3 vs Disaster

2 September 2007 - Tilburg

10:30 Disaster vs Survivors
11:45 Disaster vs Vikings
13:00 Condors 3 vs Survivors
14:15 Condors 3 vs Vikings

9 September 2007 - Rotterdam

10:30 Condors 2 vs Snails
11:45 Condors 2 vs Survivors
13:00 Snails vs Survivors
14:15 Condors 2 vs Snails

16 September 2007 - Rotterdam

10:30 Condors 3 vs Snails
11:45 Condors 3 vs Survivors
13:00 Snails vs Survivors

23 September 2007 - Amsterdam

13:00 Condors 2 vs Survivors
14:00 Condors 2 vs Vikings
15:00 Survivors vs Vikings

30 September 2007 - Utrecht

10:30 Condors 2 vs Snails
11:45 Disaster vs Survivors
13:00 Snails vs Vikings


Junioren (Jeugd 1)

20 Mei 2007 - Den Bosch
10:30 Wildcats vs Rhinos
11:30 Daredevils vs Rhinos
12:30 Wildcats vs Survivors
13:30 Daredevils vs Survivors

3 Juni 2007 - Amsterdam
10:30 Rhinos vs Survivors
11:30 Survivors vs Black Spiders
12:30 Black Spiders vs Zoetermeer
13:30 Zoetermeer vs Rhinos

26 Augustus 2007 - Rotterdam
10:30 Rhinos vs Survivors
11:45 Survivors vs Black Spiders
13:00 Rhinos vs Black Spiders

16 September 2007 - Eindhoven
10:30 Thunder vs Rhinos
11:45 Wildcats vs Rhinos
13:00 Thunder vs Survivors
14:15 Wildcats vs Survivors

30 September 2007 - Den Bosch
10:30 Survivors vs Zoetermeer
11:45 Daredevils vs Rhinos
13:00 Daredevils vs Survivors
14:15 Survivors vs Zoetermeer


Jeugd (Jeugd 2)

3 Juni 2007 - Zoetermeer
12:45 Survivors vs Zoetermeer A
13:30 Survivors vs Zoetermeer B
14:15 Zoetermeer A vs Zoetermeer B

10 Juni 2007 - Amsterdam
10:30 Survivors vs Condors Ladies
11:30 Survivors vs Roadrunners
12:30 Zoetermeer A vs Condors Ladies

24 Juni 2007 - Utrecht
10:00 Disaster vs Zoetermeer B
10:45 Survivors vs Zoetermeer B
11:30 Survivors vs Disaster

2 September 2007 - Boxtel
10:00 Thunder vs Condors
11:00 Survivors vs Condors
12:00 Thunder vs Survivors

9 September 2007 - Utrecht
10:30 Disaster vs Thunder
11:30 Thunder vs Survivors
12:30 Survivors vs Disaster

23 September 2007 - Amsterdam
10:00 Zoetermeer A vs Condors 1
10:45 Survivors vs Condors 2
11:30 Zoetermeer A vs Condors 2
12:15 Survivors vs Zoetermeer A

30 September 2007 - Zoetermeer
10:30 Thunder vs Condors 2
11:30 Thunder vs Zoetermeer B
12:30 Zoetermeer B vs Condors 2
13:30 Survivors vs Roadrunners
14:30 Zoetermeer A vs Roadrunners
15:30 Condors 1 vs Survivors


Peewee (Jeugd 3)

20 Mei 2007 - Amsterdam
10:30 Survivors vs Zoetermeer B
11:15 Thunder Lizards vs Zoetermeer B
12:00 Survivors vs Thunder Lizards

3 Juni 2007 - Tilburg
10:30 Survivors vs Daredevils Yellow
11:15 Daredevils Yellow vs Condors
12:00 Survivors vs Condors

10 Juni 2007 - Rotterdam
10:30 Disaster vs Survivors
11:15 Disaster vs Thunder Lizards
12:00 Survivors vs Thunder Lizards

1 Juli 2007 - Amsterdam
10:30 Survivors vs Zoetermeer A
11:30 Survivors vs Zoetermeer B
12:30 Zoetermeer A vs Zoetermeer B

16 September 2007 - Utrecht
10:30 Disaster vs Survivors
11:30 Survivors vs Daredevils Red
12:30 Disaster vs Daredevils Red

23 September 2007 - Tilburg
10:30 Survivors vs Condors
11:30 Survivors vs Daredevils Red
12:30 Daredevils Red vs Thunder Lizards
13:30 Disaster vs Condors
14:30 Disaster vs Zoetermeer B

30 September 2007 - Tilburg
10:00 Disaster vs Daredevils Yellow
10:45 Thunder Lizards vs Condors
11:30 Survivors vs Zoetermeer A
12:15 Daredevils Red vs Zoetermeer B
13:00 Survivors vs Daredevils Yellow
13:45 Disaster vs Zoetermeer A
14:30 Condors vs Daredevils Red


Bron: ishn.nl - 5 juni 2007

?