menu_head_1_off.gif menu_head_16_off.gif menu_head_17_off.gif menu_head_18_off.gif menu_head_19_off.gif menu_head_20_off.gif menu_head_22_off.gif menu_head_23_off.gif
kop_20.jpg

Zomerstop - woensdag door
08 juli 2015
Vanaf woensdag 8 juli zijn er geen trainingen meer op de vrijdag.

Er wordt wel elke woens... Lees verder

Wedstrijdschema - 6 juni - U10-U13-U16
04 juni 2015

U16:

07.45 aanwezig, 8.00 start warming up bij Survivors in trainings gear (sport s... Lees verder

Survivors mee met Friday Night Skate - 5 juni - geen training
04 juni 2015
Vrijdag 5 juni is de 500ste Friday night skate. Omdat er grote interesse naar is vanuit de u19 en en... Lees verder

Competitie zomer 2015
10 mei 2015
Wedstrijdschema - Zomer 2015

1e Divisie

17-mei - Culemborg
31-mei - Amste... Lees verder

Bartek Meister in Duitsland met goal in finale
04 april 2015
Bartek Meister in Duitsland met goal in finale


Onze eigen oud-speler Lees verder


Archief

leeg.gif Wedstrijdschema zomer 2006
26 april 2006
Sinds vandaag is het speelschema van de zomercompetitie inline skaterhockey bekend.
Survivors is met 4 teams zeer goed vertegenwoordigd.
In het onderstaande schema kun je zien wanneer jouw team speelt.

Senioren, Eerste divisie

Zoetermeer, 21 mei
Utrecht, 18 juni
Utrecht, 10 september
Amsterdam, 24 september


Jeugd 1

Rotterdam, 21 mei
Amsterdam, 11 juni
Amsterdam, 18 juni
Eindhoven, 17 september
Eindhoven, 24 september
Rotterdam, 1 oktober


Jeugd 2 - Noord

Spanbroek, 21 mei
Zoetermeer, 11 juni
Amsterdam, 25 juni
Amsterdam, 10 september


Jeugd 3

Zoetermeer, 4 juni
Zoetermeer, 18 juni
Zoetermeer, 25 juni


Per datum:

21 mei

Senioren, Zoetermeer
Jeugd 1, Rotterdam
Jeugd 2, Spanbroek

4 juni

Jeugd 3, Zoetermeer

11 juni

Jeugd 1, Amsterdam
Jeugd 2, Zoetermeer

18 juni

Senioren, Utrecht
Jeugd 1, Amsterdam
Jeugd 3, Zoetermeer

25 juni

Jeugd 2, Amsterdam
Jeugd 3, Zoetermeer

10 september

Senioren, Utrecht
Jeugd 2, Amsterdam

17 September

Jeugd 1, Eindhoven

24 september

Senioren, Amsterdam
Jeugd 1, Eindhoven

1 oktober

Jeugd 1, Rotterdam

Alle wedstrijden zijn op zondag.
Zie ook www.ishn.nl


Senioren

Zoetermeer, zondag 21 mei 2006

10:30 Condors (3de) - Survivors
11:30 RVZ - Utrecht Disaster
12:45 Condors (3de) - Utrecht Disaster
13:45 RVZ - Survivors

Utrecht, zondag 18 juni 2006

10:30 Survivors - Condors (2de)
11:45 Condors (2de) - Utrecht Disaster
13:00 Utrecht Disaster - Survivors

Utrecht, zondag 10 september 2006

10:30 Survivors - RVZ
11:45 Utrecht Disaster - RVZ
13:00 Survivors - Utrecht Disaster

Amsterdam, zondag 24 september 2006

10:30 Condors (3de) - Condors (2de)
11:45 Survivors - Condors (3de)
13:00 Condors (2de) - Survivors


?