menu_head_1_off.gif menu_head_16_off.gif menu_head_17_off.gif menu_head_18_off.gif menu_head_19_off.gif menu_head_20_off.gif menu_head_22_off.gif menu_head_23_off.gif
kop_20.jpg

Zomerstop - woensdag door
08 juli 2015
Vanaf woensdag 8 juli zijn er geen trainingen meer op de vrijdag.

Er wordt wel elke woens... Lees verder

Wedstrijdschema - 6 juni - U10-U13-U16
04 juni 2015

U16:

07.45 aanwezig, 8.00 start warming up bij Survivors in trainings gear (sport s... Lees verder

Survivors mee met Friday Night Skate - 5 juni - geen training
04 juni 2015
Vrijdag 5 juni is de 500ste Friday night skate. Omdat er grote interesse naar is vanuit de u19 en en... Lees verder

Competitie zomer 2015
10 mei 2015
Wedstrijdschema - Zomer 2015

1e Divisie

17-mei - Culemborg
31-mei - Amste... Lees verder

Bartek Meister in Duitsland met goal in finale
04 april 2015
Bartek Meister in Duitsland met goal in finale


Onze eigen oud-speler Lees verder


Archief

leeg.gif Wijzigingen Wedstrijdschema jeugd
19 juli 2005

Het competitieschema voor de jeugd is bekend (N.B. wijzigingen tov eerste publicatie!):

Jeugd 2

Rotterdam, zo 05 juni 2005 (N.B. was eerst in Bilthoven gepland)

10:30 Bilthoven Bilt Stars - Dare Devils 's-Hertogenbosch
11:15 Boxtel Thunder - Survivors Amsterdam
12:15 Survivors Amsterdam - Bilthoven Bilt Stars
13:00 Boxtel Thunder - Dare Devils 's-Hertogenbosch

Amsterdam, zo 03 juli 2005

10:30 Survivors Amsterdam - Dare Devils 's-Hertogenbosch
11:30 RVZ Zoetermeer (A) - Survivors Amsterdam
12:30 Dare Devils 's-Hertogenbosch - RVZ Zoetermeer (A)

Tilburg, zo 04 september 2005

10:30 Snails Rotterdam - TIC Tilburg
11:30 Survivors Amsterdam - Snails Rotterdam
12:30 TIC Tilburg - Survivors Amsterdam

Spanbroek, zo 11 sep 2005

10:30 Bitin Barracudas Spanbroek - Survivors Amsterdam
11:30 Survivors Amsterdam - RVZ Zoetermeer (B)
12:30 Bitin Barracudas Spanbroek - Bilthoven Bilt Stars
13:30 RVZ Zoetermeer (B) - Bitin Barracudas Spanbroek

Jeugd 3 (N.B. let op: schema flink gewijzingd!)

Boxtel, zo 22 mei 2005

11:00 Boxtel Thunder - Survivors Amsterdam
12:00 Survivors Amsterdam - TIC Tilburg (A)
13:00 Boxtel Thunder - TIC Tilburg (A)

Rotterdam, zo 19 jun 2005

10:30 RVZ Zoetermeer - Boxtel Thunder
11:30 Snails Rotterdam - Boxtel Thunder
12:30 Snails Rotterdam - Survivors Amsterdam

Waalwijk, zo 04 sep 2005

10:30 Survivors Amsterdam - Street Warriors Waalwijk
11:30 TIC Tilburg (B) - Boxtel Thunder
12:30 Survivors Amsterdam - Bulldogs Eindhoven J3

Amsterdam, zo 11 september 2005

10:30 TIC Tilburg (B) - Survivors Amsterdam
11:30 RVZ Zoetermeer - TIC Tilburg (A)
12:30 TIC Tilburg (A) - TIC Tilburg (B)
13:30 RVZ Zoetermeer - Survivors Amsterdam


?