menu_head_1_off.gif menu_head_16_off.gif menu_head_17_off.gif menu_head_18_off.gif menu_head_19_off.gif menu_head_20_off.gif menu_head_22_off.gif menu_head_23_off.gif
kop_20.jpg

Zomerstop - woensdag door
08 juli 2015
Vanaf woensdag 8 juli zijn er geen trainingen meer op de vrijdag.

Er wordt wel elke woens... Lees verder

Wedstrijdschema - 6 juni - U10-U13-U16
04 juni 2015

U16:

07.45 aanwezig, 8.00 start warming up bij Survivors in trainings gear (sport s... Lees verder

Survivors mee met Friday Night Skate - 5 juni - geen training
04 juni 2015
Vrijdag 5 juni is de 500ste Friday night skate. Omdat er grote interesse naar is vanuit de u19 en en... Lees verder

Competitie zomer 2015
10 mei 2015
Wedstrijdschema - Zomer 2015

1e Divisie

17-mei - Culemborg
31-mei - Amste... Lees verder

Bartek Meister in Duitsland met goal in finale
04 april 2015
Bartek Meister in Duitsland met goal in finale


Onze eigen oud-speler Lees verder


Archief

leeg.gif Schema wintercompetitie
20 januari 2005
De volledige wintercompetitie is bekend. Zie voor verdere details de ihnonline.nl site.

Senioren - Ere / Eerste divisie gecombineerd

's Hertogenbosch, zo 12 dec 2004:

11:00 Survivors Amsterdam - Snails Rotterdam
12:30 Dare Devils 's-Hertogenbosch - Survivors Amsterdam
14:00 Snails Rotterdam Dare Devils - 's-Hertogenbosch

Boxtel, zo 09 jan 2005:

11:00 Survivors Amsterdam - TIC Tilburg (A)
12:30 Boxtel Thunder (B) - Survivors Amsterdam
14:00 TIC Tilburg (A) - Boxtel Thunder (B)

Amsterdam (of elders ivm de baan), zo 16 jan 2005:

11:00 TIC Tilburg (B) - Boxtel Thunder (A)
12:30 Survivors Amsterdam - TIC Tilburg (B)
14:00 Boxtel Thunder (A) - Survivors Amsterdam

Amsterdam, wo 02 feb 2005:

20:00 Survivors Amsterdam - Culemborg Roadrunners

Amsterdam, zo 13 mrt 2005:

11:00 Boxtel Thunder (A) - Tilburgse In-Line Hockey Club
12:30 R.S. Survivors Amsterdam - Boxtel Thunder (B)
14:00 Boxtel Thunder (B) - Tilburgse In-Line Hockey Club

Boxtel, zo 20 mrt 2005:

11:00 Tilburgse In-Line Hockey Club - R.S. Survivors Amsterdam
12:30 Boxtel Thunder (A) - Boxtel Thunder (B)
14:00 R.S. Survivors Amsterdam - Boxtel Thunder (A)

Jeugd 2

Amsterdam (gespeeld in Rotterdam), zo 28 nov 2004:

11:00 Snails Rotterdam - Culemborg Roadrunners
12:00 Bitin Barracudas Spanbroek - Survivors Amsterdam
13:00 Snails Rotterdam - Bitin Barracudas Spanbroek
14:00 Survivors Amsterdam - Snails Rotterdam

Rotterdam, zo 12 dec 2004:

11:00 Snails Rotterdam - TIC Tilburg
12:00 TIC Tilburg - Survivors Amsterdam
13:00 Snails Rotterdam - Survivors Amsterdam

Spanbroek, zo 09 jan 2005:

12:00 Survivors Amsterdam - Bitin Barracudas Spanbroek
13:00 Survivors Amsterdam - Culemborg Roadrunners
14:00 Bitin Barracudas Spanbroek - Culemborg Roadrunners

Rotterdam, zo 16 jan 2005:

11:00 TIC Tilburg - Snails Rotterdam
12:00 Survivors Amsterdam - Dare Devils 's-Hertogenbosch
13:00 Survivors Amsterdam - TIC Tilburg
14:00 Dare Devils 's-Hertogenbosch - Snails Rotterdam

Culemborg, zo 13 mrt 2005:
Was eerder op 6 maart maar toen afgelast vanwege sneeuwval

11:00 Culemborg Roadrunners - Survivors Amsterdam
12:00 Bitin Barracudas Spanbroek - Dare Devils 's-Hertogenbosch
13:00 Dare Devils 's-Hertogenbosch - Survivors Amsterdam
14:00 Culemborg Roadrunners - Bitin Barracudas Spanbroek

Jeugd 3

Tilburg, zo 12 dec 2004:

11:00 Tilburg J3A - Tilburg J3B
12:00 Survivors Amsterdam - Boxtel Thunder
13:00 Tilburg J3B - Amsterdam J3
14:00 Boxtel Thunder - TIC Tilburg (A)

Rotterdam, zo 23 jan 2005:

11:00 Street Warriors Waalwijk - Snails Rotterdam
12:00 Survivors Amsterdam - TIC Tilburg (A)
13:00 Survivors Amsterdam - Snails Rotterdam
14:00 Snails Rotterdam - TIC Tilburg (A)

N.B. toernooi van 30 jan komt in plaats van eerder gepland toernooi op 27 feb.

Tilburg, zo 30 jan 2005:

11:00 TIC Tilburg (A) - Boxtel Thunder
12:00 TIC Tilburg (B) - Survivors Amsterdam
13:00 Boxtel Thunder - Snails Rotterdam
14:00 TIC Tilburg (A) - Survivors Amsterdam
15:00 Snails Rotterdam - TIC Tilburg (B)

Tilburg, zo 13 mrt 2005 (verplaast van Amsterdam 6 maart vanwege sneeuwval):

11:00 Boxtel Thunder - Survivors Amsterdam
12:00 TIC Tilburg (A) - Snails Rotterdam
13:00 Snails Rotterdam - Survivors Amsterdam

De eindronde / playoffs is op 20 maart, waarschijnlijk in Boxtel (staan nu bovenaan)

?